Close

Contact - Club

KBVB stamnumber 09248

Voorzitter Rudi Verhaegen

0476 / 25 26 24

maroge1956@gmail.com

Secretaris - GC Patrick Bonaventure

0494 / 88 68 09

gcmiecroob@miecroob.be

Contact - Sportieve Kader

Coordinator

Iris Desamory

0498 10 63 71

irisdesamory1@hotmail.be

A-ploeg

Manuella Mus 

0487 15 03 14 

musmanuella@gmail.com

B-ploeg

Patrick Poelmans 

0479 09 00 75 

patrick.m.poelmans@gmail.com

U16

Evelien Vandeurzen – 0494 15 55 26 – evandeurzen@hotmail.com

Kristel Deckers – 0496 45 40 46 – kristel.deckers@telenet.be

U13

Johan Rits 

0473 31 31 19 

johan.rits@pandora.be

U11

Iris Desamory

0498 10 63 71

irisdesamory1@hotmail.be

U9

Shari Poelmans – 0471 51 48 64 – sharipoelmans@hotmail.com

Liv Cerulus – 0472 67 90 44 – livcerulus@hotmail.com

Keepers

Frans Molenberghs – 0494 98 93 05 – frans.molenberghs@telenet.be

Kim Octave – 0485 11 33 90 – kim.octave@gmail.com

Onze Locatie

Eikestraat 5, 3020 Winksele-Delle (Herent)

Mail Ons

Events Team

Miecroob wil haar steentje bijdragen om het meisjes & vrouwen voetbal verder te promoten. Daarnaast moet een club als Miecroob ook geld in het laadje brengen: geld dat nodig is om de club werking te ondersteunen.

Binnen de club zorgt het “Events Team” voor de praktische organizatie van evenementen, zoals “spaghetti-middag”, ..
Zo kunnen onze speelsters hun favoriete sport blijven uitoefenen, en krijgen ze het nodige materiaal en omkadering.

Leden Events Team

– Guido Libert
– Ken Libert
– Luc Deleus
– Eline Vounckx
– Lore Mommens

Heb jij zelf ook een idee om de club te ondersteunen (om geld in te zamelen, of om meisjes & vrouwen voetbal verder bekend te maken), laat het dan weten aan het Miecroob Events Team

Ethiek

Miecroob Veltem wil iedere voetbalster alle mogelijke kansen aanbieden, waar iedereen, die dat wil, voetbal kan leren, in een team kan spelen, en waar iedereen zich goed kan voelen.

Voor haar jeugwerking onderschrijft Miecroob Veltem dan ook het Panathlon Charter van VFV (Voetbal Federatie Vlaanderen), aangaande Ethiek in de Jeugdsport.

Meer info